Головна сторінка

Карта сайту

Онлайн сервіси

Замовлення продукту

Передзамовлення продукту:
Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.
Я згоден на обробку моїх даних.
Замовити
* - Поля обов'язкові для заповнення

Конвертер валют

Купівля продаж через касу
Конвертація валюти
Я хочу:
UAH
UAH
USD
EUR
RUB
Курси валют на:
17 Січня 2020
Купівля продаж НБУ
USD 24.00 24.60 24.09
EUR 26.30 27.30 26.90
RUB 0.31 0.39 0.39
Я хочу конвертувати* :
USD
USD
EUR

* Конвертація валют євро / долар відбувається за курсом НБУ з урахуванням комісії АТ «Місто Банк» в розмірі 1%. Тільки для валют долар / євро.

Курси валют на:
17 Січня 2020
Купівля продаж НБУ
USD 24.00 24.60 24.09
EUR 26.30 27.30 26.90
RUB 0.31 0.39 0.39

Корпоративним клієнтам - РКО

Необхідні документи

Послуги РКО
Додаткові послуги
Необхідні документи

Перелік документів, необхідних для відкриття поточного рахунку юридичній особі

  • Заява про відкриття поточного рахунку (надається Банком). (Заяву підписує керівник юридичної особи або інша уповноважена на це особа).
  • Копія належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту / засновницького договору / установчого акта / положення). Юридичні особи публічного права, які діють на підставі законів, установчий документ не подають. Юридична особа, яка створена та/або діє на підставі модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, подає копію рішення про її створення або про провадження діяльності на підставі модельного статуту, підписаного усіма засновниками.
  • Картка із зразками підписів і відбитка печатки, засвідчена нотаріально або організацією, якій клієнт адміністративно підпорядкований, в установленому порядку. (До картки включаються зразки підписів осіб, яким відповідно до законодавства України або установчих документів юридичної особи надано право розпорядження рахунком та підписання розрахункових документів).
  • Особа, яка від імені юридичної особи відкриває поточний рахунок, має пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Фізичні особи - резиденти додатково пред'являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
  • Представники юридичних осіб пред'являють копії документів, що підтверджують їх повноваження - засвідчуються підприємством.
  • Заповнити «Опитувальник до Анкети клієнта – юридичної особи резидента» (надається Банком).

Для небанківських фінансових установ – юридичних осіб – копія документа про внесення до Державного реєстру фінансових установ (засвідчена печаткою та підписом керівника підприємства).