Головна сторінка

Карта сайту

Приватним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Замовлення продукту

Передзамовлення продукту:
Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.
Я згоден на обробку моїх даних.
Замовити
* - Поля обов'язкові для заповнення

Конвертер валют

Купівля продаж через касу
Конвертація валюти
Я хочу:
UAH
UAH
Курси валют на:
Купівля продаж НБУ
Я хочу конвертувати* :

* Конвертація валют євро / долар відбувається за курсом НБУ з урахуванням комісії АТ «Місто Банк» в розмірі 1%. Тільки для валют долар / євро.

Курси валют на:
Купівля продаж НБУ

Корпоративним клієнтам - РКО

Необхідні документи

Послуги РКО
Додаткові послуги
Необхідні документи

Перелік документів, необхідних для відкриття поточного рахунку юридичній особі

 • Заява про відкриття поточного рахунку (надається Банком). (Заяву підписує керівник юридичної особи або інша уповноважена на це особа).
 • Перелік осіб, які мають право розпоряджатися рахунком (надається Банком).
 • Копії Протоколу (рішення) загальних зборів, наказу на призначення на посаду керівника, головного бухгалтера (осіб, які зазначені у переліку осіб) – засвідчуються нотаріально або підприємством.
 • Копія належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту/ засновницького договору/ установчого акта/ положення), засвідчена нотаріально, або у разі надання оригіналу установчого документу в банк, копія засвідчується підписом уповноваженого працівника банку. Юридичні особи, установчі документи яких оприлюднені на порталі електронних сервісів, та юридичні особи публічного права, які діють на підставі законів, установчий документ не подають (банк отримує установчі документи юридичної особи шляхом їх пошуку за кодом доступу, наданого представником юридичної особи). Юридична особа, яка створена та/або діє на підставі модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, подає копію рішення про її створення або про провадження діяльності на підставі модельного статуту, підписаного всіма засновниками.
 • Особа, яка від імені юридичної особи відкриває поточний рахунок, має пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Фізичні особи - резиденти додатково пред'являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
 • Представники юридичних осіб пред'являють копії документів, що підтверджують їх повноваження - засвідчуються підприємством.
 • Заповнити «Опитувальник до Анкети клієнта – юридичної особи резидента» та додаток до нього «Схема структури власності» (надається Банком).
 • Копії документів, які дають змогу встановити всіх наявних кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або факт їх відсутності та наявності структури їх власності, засвідчуються підприємством.

Для небанківських фінансових установ – юридичних осіб – копія документа про внесення до Державного реєстру фінансових установ (засвідчена печаткою та підписом керівника підприємства).

 

Перелік документів, необхідних для відкриття поточного рахунку для здійснення підприємницької діяльності фізичній особі – підприємцю

 • Заява про відкриття поточного рахунку (надається Банком). (Заяву підписує фізична соба-підприємець або її представник).
 • Перелік осіб, які мають право розпоряджатися рахунком (надається Банком).
 • Пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
 • Документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує його реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
 • Заповнити «Опитувальник до Анкети клієнта – фізичної особи - підприємця» (надається Банком).