Головна сторінка

Карта сайту

Онлайн сервіси

Замовлення продукту

Передзамовлення продукту:
Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.
Я згоден на обробку моїх даних.
Замовити
* - Поля обов'язкові для заповнення

Конвертер валют

Купівля продаж через касу
Конвертація валюти
Я хочу:
UAH
UAH
USD
EUR
RUB
Курси валют на:
14 Листопада 2018
Купівля продаж НБУ
USD 27.80 28.30 27.92
EUR 31.20 32.20 31.44
RUB 0.37 0.43 0.41
Я хочу конвертувати* :
USD
USD
EUR

* Конвертація валют євро / долар відбувається за курсом НБУ з урахуванням комісії АТ «Місто Банк» в розмірі 1%. Тільки для валют долар / євро.

Курси валют на:
14 Листопада 2018
Купівля продаж НБУ
USD 27.80 28.30 27.92
EUR 31.20 32.20 31.44
RUB 0.37 0.43 0.41

Приватним клієнтам - Платіжні картки

Карткові продукти

Карткові продукти
Додаткові послуги
Необхідні документи
Visa Electron
Переваги:

Мінімальна ціна та повноцінний функціонал для безготівкових розрахунків в Україні, за кордоном, в мережі Інтернет, а також можливість зняття готівки.

Міжнародні дебетні картки, що дають можливість проводити розрахунки за товари і послуги, а також отримувати готівкові кошти по всьому світу в будь-якому банкоматі з символікою VisaElectron.

Visa Classic / MasterCard Debit
Переваги:

Класичні картки з незнижуваним залишком і додаткової безпекою при покупках через інтернет за допомогою технологій Verified by Visa і MasterCard SecureCode

VisaClassic / MasterCardDebit – міжнародні платіжні картки, які служать підтвердженням стабільного, тривалого і надійного співробітництва клієнта з банком, та дозволяють користуватися всіма послугами платіжних систем VISA International/MasterCardInternational, з Інтернет-платежами включно.

Visa Gold / MasterCardGold EMV
Переваги:

Преміальні картки з високим витратним лімітом.

VisaGold / MasterCardGold EMV - престижні міжнародні платіжні картки, що свідчать про фінансову стабільність користувача карток. Вони дозволяють розраховуватися в місцях торгівлі, отримувати готівку в банкоматах по всьому світу. Ці картки зручні для розрахунків в Інтернеті, готелях і компаніях з прокату автомобілів. Картки цього класу мають підвищені ліміти за безготівковими розрахунками та зняття готівки. Також для власників карток цього класу компанії VISA та MASTERCARD відкривають нові можливості завдяки привабливим спеціальними пропозиціями і знижкам: http://www.visapremium.com, https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/priceless-specials/gold-upd.html

Visa Platinum / MasterCard Platinum EMV
Переваги:

Пріоритетне обслуговування по всьому світу, високі витратні ліміти.

VisaPlatinum / MasterCardPlatinum EMV - Найпрестижніші міжнародні платіжні картки, які свідчать про фінансове благополуччя власника. Картка створена для ключових клієнтів банку (VIP). Вона приймається в десятках мільйонів торгових точок по всьому світу і дозволяє відчувайте себе бажаним гостем в будь-якій точці планети. Власник картки отримує максимальні знижки і привілеї за міжнародною програмою спеціальних пропозицій від VISA: http://www.visapremium.com, https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/priceless-specials/platinum.html.