Головна сторінка

Карта сайту

Замовлення продукту

Передзамовлення продукту:
Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.
Я згоден на обробку моїх даних.
Замовити
* - Поля обов'язкові для заповнення

Конвертер валют

Купівля продаж через касу
Конвертація валюти
Я хочу:
UAH
UAH
Курси валют на:
Купівля продаж НБУ
Я хочу конвертувати* :

* Конвертація валют євро / долар відбувається за курсом НБУ з урахуванням комісії АТ «Місто Банк» в розмірі 1%. Тільки для валют долар / євро.

Курси валют на:
Купівля продаж НБУ

Корпоративним клієнтам

Інтернет-банкінг

АТ «Місто Банк» пропонує корпоративним клієнтам послугу управління своїми поточними рахунками за допомогою системи Інтернет-банкінг.

Інтернет-банкінг – це сучасний і зручний інструментдля віддаленого здійснення платежів і контролю стану поточного рахунку. Інтернет-банкінг АТ «Місто Банк» містить механізми шифрування та електронного цифрового підпису (ЕЦП), що разом з іншими інструментами забезпечує високий рівень безпеки. Юридична значимість електронного документообігу забезпечується завдяки вбудованій та сертифікованій ДСТСЗІ СБУ Java-криптобібліотеці, а також підтримці сертифікатів відкритих ключів ЕЦП. Надійний захист при роботі з Інтернет-банкінгом в АТ «Місто Банк» реалізовано, зокрема,  завдяки підтвердженню документів OTP-паролями та зберігання ключів електронного цифрового підпису на апаратно-програмному пристрої (USB токен).

Переваги інтернет-банкінгу АТ «Місто Банк»:

  • Зручний та швидкий механізм контролю залишків поточних рахунків;
  • Формування звітів;
  • Можливість обміну між клієнтом і АТ «Місто Банк» інформаційними повідомленнями з прикріпленими файлами;
  • Можливість взаємодії документів з бухгалтерськими програмами;
  • Гнучке управління рівнем  доступу користувачів до рахунків;
  • Наявність додаткових сервісів для підтримки складних схем обслуговування великих організацій з територіально віддаленими підрозділами, філіями і дочірніми структурами;
  • Інформування про події в системі (через sms або email), зокрема: зарахування або списання грошових коштів; про відхилення або проведення документів, вхід в систему з зазначенням ідентифікатора співробітника,який увійшов в систему.